200 ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO

Biz Kimiz

Miss Trendy

Kuruluş 

1996 yılında Akdoğu ailesi tarafından kurulan İmaj tekstil, bayan hazır giyim ve ithal ürünlerin pazarlaması konularında 20 yılı aşkın bir tecrübeye sahiptir.

Faaliyet

Sektöre çeşitli Avrupa ülkelerinden ithal ettiği ürünlerin toptan pazarlaması ile giren İmaj Tekstil ilk mağazasını 1997 yılında Akmerkez’de açmıştır.

Miss Trendy perakende mağazaları  bugün 2’si İstanbul, diğerleri franchise olarak İzmir,Bursa ve Ankara’da faaliyet göstermektedir.  

Ağırlıklı olarak Fransa, İtalya, Yunanistan, İspanya’nın aralarında bulunduğu Avrupa ülkelerinden hazır giyim ürünlerini ithal eden İmaj Tekstil, wholesale ( toptan) operasyonu kapsamında 

Turkiye’de 350 noktanın yanısıra Ortadoğu ve Doğu Avrupa Rusya ile de ticari ilişkilerini sürdürmektedir. One Star To Love markası ile kendi bünyesinde Abiye ve Günlük bayan giyim ürünleri üretmektedir.

İmaj Tekstil Just Cavalli, Antony Morato, Trusardi, Iceberg, Miss Miss, Teddy, Axara, ISO Greece, One Star To Love, Jus’d Orange, Kosmika, Carla Gianni, CO2, Cavalli Class,  Alcott ve Silvian Heach markalarının Türkiye de satmaktadır..